Генеральний план населеного пункту

Генеральний план населеного пункту
Термін від 40 тижнів
Код документу 18
ОрганізаціїДепартамент містобудування і архітектури КМДА, Органи місцевого самоврядування Київської області
Вид послуги Містобудівні та інвентаризаційні послуги
від 40000 грн.
Замовити
Наші переваги
 1. Індивідуальний підхід
 2. Особистий менеджер
 3. Прозорість в співробітництві
 4. Повний юридичний супровід
 5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
 6. 100% фінансові гарантії
 7. Варіативність вирішення питань
 8. Надання партнерської бази

Що таке генеральний план і навіщо він потрібен

Генеральний план населеного пункту - це найбільш значущий вид містобудівної документації, який містить вичерпну інформацію про певний населений пункт, включно з даними по територіальних зонах, будівлях, інженерних спорудах, екологічній ситуації, культурних пам’ятках тощо. Окрім цього, генеральний план прогнозує розвиток інфраструктури міста, мереж, соціальних об’єктів, визначає місця майбутньої можливої забудови.

Вся містобудівна документація повинна розроблятися на основі генерального плану населеного пункту. Таким чином саме від цього документу залежить подальший розвиток міста або села.

Етапи розробки та погодження генерального плану

Розробка генерального плану проводиться місцевими виконавчими органами влади і складається з наступних етапів:

 • Прийняття рішення щодо розробки генерального плану міста під час сесії органами місцевого самоврядування з затвердженням джерел фінансування даного проекту.

 • На другому етапі відбувається власне розробка генерального плану. Проводити його можуть землевпорядні та проектні організації, які мають відповідні ліцензії. Цей вид містобудівної документації проводиться на основі проведеної топозйомки. В той же час органи місцевого самоврядування повинні оголосити про розробку генерального плану на своєму офіційному веб сайті.

 • Під час третього етапу проводиться експертиза та відбувається погодження проекту генерального плану на сесії відповідної ради.

Необхідні документи

Для початку розробки генерального плану міста, села або будь якої іншої території необхідно отримати рішення органів місцевого самоврядування.

Надійне і швидке отримання документів від компанії Land and We

Спеціалісти нашої компанії мають багаторічний досвід роботи з технічною та дозвільною документацією в сфері земельних відносин. Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта. Особистий менеджер супроводжує на всіх етапах оформлення документів та надає консультації по виникаючих питаннях. Ми гарантуємо видачу офіційних паперів в обумовлені строки.

Замовити
З цим документом часто шукають