План зонування населеного пункту

План зонування населеного пункту
Термін від 40 тижнів
Код документу 30
ОрганізаціїДепартамент містобудування і архітектури КМДА, Органи місцевого самоврядування Київської області
Вид послуги Містобудівні та інвентаризаційні послуги
від 40000 грн.
Замовити
Наші переваги
 1. Індивідуальний підхід
 2. Особистий менеджер
 3. Прозорість в співробітництві
 4. Повний юридичний супровід
 5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
 6. 100% фінансові гарантії
 7. Варіативність вирішення питань
 8. Надання партнерської бази

Що таке план зонування і навіщо він потрібен

План зонування населеного пункту - це вид містобудівної документації, який відображає результати зонування території за цільовим призначенням. Зазвичай земельні ділянки на території населеного пункту об’єднують у певні зони, з метою раціоналізації використання земель, створення зручного простору міст, охорони культурних пам’яток, а також забезпечення сумісності забудови.

План зонування розробляється тільки в межах населених пунктів та приміських зон, і не розповсюджується на сільськогосподарські угіддя.

Цей вид містобудівної документації складається з текстової та графічної частини, виконується в паперовому та цифровому форматі, та окрім цільового призначення земельних ділянок та зон містить інформацію щодо обмежень у використанні земель в межах населеного пункту.

Етапи розробки та погодження плану

План зонування населеного пункту розробляється на основі генерального плану, або ж як його складова частина, та складається з наступних етапів:

 • На сесії органу місцевого самоврядування приймається рішення про розробку плану зонування

 • На другому етапі проводиться аналіз генерального плану міста та наявних супровідних документів, для зонування території та розробки відповідного плану

 • На третьому етапі землевпорядна організація займається безпосередньо розділом населеного пункту на функціональні зони та внесенням цих даних в план

 • І на завершальному етапі відбувається належне оформлення даних в план зонування населеного пункту з подальшим його погодженням органами місцевого самоврядування

Необхідні документи

Для початку розробки плану зонування населеного пункту землевпорядній організації необхідно отримати позитивне рішення органів місцевої ради та паспорт і ІПН замовника, чи копії установчих документів, в разі якщо замовником виступає юридична особа.

Компанія LAW - надійний експерт у сфері землевпорядної документації

Оформлення земельної документації з Land and We  - це гарантія надійності, дотримання строків виконання. А головне - це економія часу та коштів без зайвого стресу!

Замовити
З цим документом часто шукають