В процесі стрімкого економічного розвитку нашої країни, завершення земельної реформи та виходу на Європейський ринок відбувається перерозподіл українських земель.  Між власниками ділянок та користувачами здійснюється розподіл ділянок шляхом безоплатної приватизації, оформленням земельних часток (паїв), створенням фермерських господарств тощо. В результаті таких дій громадяни разом із землевпорядниками наповнюють Електронну базу даних Державного земельного кадастру (ДЗК), щоб перейти на найсучасніший рівень управління земельними ресурсами України.

Зараз кожен громадянин України або організація хоча б раз у житті стикаються з земельними питаннями. Труднощі бувають різного характеру: проблема переоформлення права власності чи користування на земельну ділянку, встановлення фактичних меж землі, сусідських спорів, спорів щодо правил користування ділянками комерційного призначення та  інші. Вирішити такі питання зазвичай досить складно: потрібно витратити багато коштів, часу на черги в більш як 7 державних установах, та нервів на виправлення безглуздих зауважень чиновників.

Чому Land and We (LAW)

Компанія Land and We спеціалізується на вирішенні земельних питань за Вас. З самого початку нашої співпраці Ви забудете про незрозумілі процедури, відмови та черги.

Ми пропонуємо послуги з відведення земельних ділянок, зміни цільового призначення, присвоєння кадастрових номерів, виправленні помилок у Державному земельному кадастрі, та багато інших послуг у сфері землеустрою.

послуги "під ключ"Персонал нашої компанії, поміж іншим, надає послуги для фермерських господарств та агрокомпаній, наприклад: виготовлення агрохімічного паспорту, звіту щодо якісної характеристики ґрунтів, послуги з агрохімічного обстеження ґрунтів, розробки проектів еколого-економічного обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь, тощо.

Також наші сертифіковані спеціалісти допоможуть кожному громадянину в геодезичних вишукуваннях: виконання зйомки масштабами 1:500, 1:2000, інженерно-геодезичних роботах в будівництві, та інших видів робіт.

Наші кваліфіковані архітектори та землевпорядники надають послуги органам місцевого самоврядування, а саме: генеральні плани населених пунктів, плани зонування, детальні плани території, проведення інвентаризації земельних ділянок.

Якщо у Вас виникла необхідність в оформленні права власності на будівлю – ми зможемо зробити технічний паспорт на нерухомість, довідку про поділ нерухомого майна, зареєструвати право власності або отримати інформаційну довідку на нерухоме майно та багато інших документів у сфері будівництва та нерухомості.

В особливо важких ситуаціях, де стандартний підхід до оформлення документації із землеустрою не працює через прогалини в земельному законодавстві або не наявності всіх необхідних документів, ми надаємо повний юридичний супровід на всіх етапах робіт задля отримання замовником бажаного результату.

Звернувшись в компанію Land and We Ви отримаєте кваліфікаційну допомогу в вирішенні проблеми, проведення робіт лише найсучаснішим геодезичним обладнанням та найважливіше - бажаний результат. Особливу увагу ми приділяємо комплексному підходу до вирішення питань, виконанню робіт в обумовлені строки та ціни.