Присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці

Присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці
Термін від 5 тижнів
Код документу 62
ОрганізаціяДержгеокадастр
Вид послуги Землевпорядні послуги
від 5000 грн.
Замовити
Наші переваги
 1. Індивідуальний підхід
 2. Особистий менеджер
 3. Прозорість в співробітництві
 4. Повний юридичний супровід
 5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
 6. 100% фінансові гарантії
 7. Варіативність вирішення питань
 8. Надання партнерської бази

Про кадастровий номер

Кадастровий номер земельної ділянки - це неповторний ідентифікатор земельної ділянки, що вноситься до єдиної бази Державного земельного кадастру. Кадастровий номер закріплюється за однією ділянкою і ніколи не змінюється.

Цей унікальний номер містить девятнадцать цифр. Перші десять вказують на область та населений пункт, наступні 2 на кадастрову зону, 3 цифри за ними вказують на кадастровий квартал і останні 4 - це власне номер земельної ділянки.

Перевірка наявності кадастрового номеру

Щоб перевірити чи присвоєний кадастровий номер певній земельній ділянці, слід зайти на портал Публічної кадастрової карти. Ця інформація надається у відкритому доступі, і знайшовши на карті необхідну ділянку можна побачити її кадастровий номер. Також на карті, можна знайти координати ділянки за кадастровим номером.

Коли і для чого потрібен кадастровий номер

Кадастровий номер земельної ділянки як унікальний номер здебільшого потрібен у двох випадках:

 • Для роботи з державними органами, при отриманні різноманітних довідок та документів

 • Для проведення операцій з земельною ділянкою-куплею, орендою, будівництва, передачі в спадщину, приватизації землі

Алгоритм отримання кадастрового номеру

кадастровий номерПрисвоєння кадастрового номеру відбувається в декілька етапів, які потребують участі кваліфікованих та сертифікованих спеціалістів:

 • На першому етапі інженери-геодезисти повинні виміряти ділянку, та зафіксувати координати та межі для внесення даних в реєстр

 • На основі отриманих даних спеціалісти розробляють технічну документацію та електронний XML файл

 • На третьому етапі необхідно погодити розроблені документи, подати необхідні документи до Державного реєстратора та внести дані в інформаційну базу Державного земельного кадастру

 • Фінальним етапом цього процесу є отримання витягу з Державного земельного кадастру як підтвердження присвоєння кадастрового номеру певній ділянці

Перелік вихідних даних, необхідних для компанії LAW по отриманню кадастрового номеру

Для того щоб земельній ділянці був присвоєний кадастровий номер, необхідно подати до землевпорядної организації такі документи:

 • Рішення сільської, селищної або міської ради щодо надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки, що знаходиться в користування фізичної або юридичної особи, згідно обліку

 • Схема розміщення земельної ділянки (викопіювання) - надає сільський землевпорядник або голова садового товариства (якщо ділянка знаходиться в садовим товаристві)

 • Копія паспорту, Ідентифікаційного номера або в випадку з юридичною особою - установчі документи та довідку ЄДРПОУ

 • Нотаріально засвідчені копії правовстановлюючих документів на земельну ділянку (державний акт, свідоцтво на спадщину, договір купівлі-продажу, сертифікат на пай, тощо)

 • Копія документа, що посвідчує право власності на будівлі, розташовані на земельній ділянці. копія технічного паспорта, свідоцтво на право власності на будівлю договір купівлі-продажу або дарування

Ціноутворення на присвоєння кадастрового номеру

Вартість кадастрового номеру на землю від компанії LAW залежить від району в якому знаходиться ділянка, її площі, та наявних документів на цю землю. Наша компанія з радістю надасть допомогу в отриманні кадастрового номеру в таких районах:

Києво-Святошинський р-н, Обухівський р-н, Вишгородський р-н, Броварський р-н, Бориспільський р-н, Васильківський р-н, Макарівський р-н, та  м. Київ.

Отримати кадастровий номер допоможе компанія Land and We

Наша компанія надає повну підтримку в отримані кадастрового номеру. Ми підготуємо весь пакет документів. Наші експерти проведуть всю необхідну технічну роботу. Ми гарантуємо отримання документів в обумовлені строки, а особистий менеджер відповість на всі виникаючі питання. LAW - ми цінуємо час та гроші наших клієнтів!

Замовити
З цим документом часто шукають