Про нас

Наша компанія заснована в 2015 році та існує для:

 • захисту конституційних прав громадян та юридичних осіб у сфері землеустрою

 • отримання земельних ділянок у власність або користування фізичними та юридичними особами

 • наповнення Електронних баз Державного земельного кадастру та Реєстру речових прав на нерухоме майно

 • пришвидшення земельної реформи

 • проведення інвентаризації земель м.Києва та Київської області

 • контролю за станом якості земельних угідь

 • планування забудови території міст, селищ та сіл на період від 5 до 20 років

 • виконання контрольно-виконавчих знімань на будівництві

Щоб наші клієнти були максимально задоволеними в процесі співпраці з нашою компанією, ми розробили такі основні принципи роботи:

 1. Індивідуальний підхід до кожного об’єкту дає змогу знайти декілька варіантів вирішення проблеми клієнта. Адже у багатьох випадках, просте вирішення складного земельного питання не працює в сучасних реаліях.

 2. Особистий менеджер клієнта завжди надасть відповіді на будь-які питання в будь-який час, проінформує про вже зроблену роботу та подальші дії.

 3. Прозорість в співробітництві підтверджується офіційним договором з замовником, в якому фіксуються етапи робіт, порядок оплати та строки.

 4. Повний юридичний супровід проблемного питання клієнта. Якщо наш замовник стикнувся з порушенням його права власності або користування землею – ми проведемо детальну консультацію щодо його подальших дій згідно чинного законодавства України.

 5. Наш штат складається лише з кваліфікованих та сертифікованих землевпорядників, геодезистів, архітекторів та юристів, які мають більше 5 років практики у земельній галузі.

 6. Для наших клієнтів ми розробили партнерську базу – компанії, які надають послуги у будівництві, підключенні до комунікацій, тощо.  Також вони допоможуть у дозвільній документації для організацій, що займаються будівництвом.

 7. Ми пропонуємо клієнту декілька варіантів вирішення його проблеми, щоб він мав змогу обрати найбільш зручний для нього метод, а результат ми гарантуємо в будь-якому випадку.

Land and We з радістю підтвердить в дії все вище написане!

Для цього потрібно заповнити форму зворотного зв’язку або зателефонувати за телефонами, що вказані на цій сторінці!