Надання меж прибережної захисної смуги водного об'єкта в районі земельної ділянки

межі прибережної захисної смуги водного об
Термін до 1 тижня
Код документу 53
ОрганізаціяКомунальне підприємство "Київгенплан"
Вид послуги Землевпорядні послуги
від 1000 грн.
Замовити
Наші переваги
  1. Індивідуальний підхід
  2. Особистий менеджер
  3. Прозорість в співробітництві
  4. Повний юридичний супровід
  5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
  6. 100% фінансові гарантії
  7. Варіативність вирішення питань
  8. Надання партнерської бази

Що таке прибережна смуга та основні правила діяльності на такий ділянці

Прибережна смуга - це частина водойми вздовж берегів по обидва боки, визначених законодавством розмірів, на якій встановлений певний режим господарської діяльності. Встановлення меж прибережної захисної смуги відбувається за для захисту водойм від забруднень та засмічень.

Земельні ділянки з прибережною смугою відносяться до земель водного фонду і мають відповідні обмеження. На таких землях не дозволяється влаштовувати сміттєзвалища, зберігати небезпечні речовини та використовувати пестициди, будувати об’єкти нерухомості окрім рекреаційних та гідротехнічних (в деяких випадках).

Земельні ділянки із встановленими межами прибережної захисної смуги надаються в постійне користування лише організаціям і підприємствам, які мають служби з охорони водних об’єктів. Але в тимчасове користування такі землі надаються як фізичним так і юридичним особам, які у встановленому порядку дотримуються умов користування ділянкою.

Межі прибережної смуги зазначаються в проектах з землеустрою, а також у всій технічній документації, що стосується земельної ділянки.

Навіщо потрібні координати меж прибережної смуги

Межі прибережної смуги встановлюються за проектом землеустрою. У свою чергу координати меж прибережної смуги потрібні у випадку відводу земельної ділянки поруч із водоймою.

Документи, що можуть знадобитись


Компанія LAW допоможе в вирішенні питань з документами в сфері земельних відносин

Наша компанія гарантує повну прозорість в співробітництві та юридичний супровід. Сертифіковані спеціалісти допоможуть в вирішенні всіх питань при оформленні документів. Компанія Land and We - надійний партнер, з яким легко працювати!

Замовити