Агрохімічний паспорт

Агрохімічний паспорт
Термін від 5 тижнів
Код документу 35
ОрганізаціяДержавна установа "Інститут охорони грунтів України"
Вид послуги Землевпорядні послуги
від 12000 грн.
Замовити
Наші переваги
 1. Індивідуальний підхід
 2. Особистий менеджер
 3. Прозорість в співробітництві
 4. Повний юридичний супровід
 5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
 6. 100% фінансові гарантії
 7. Варіативність вирішення питань
 8. Надання партнерської бази

Що таке агрохімічне обстеження

алгоритм отримання

Агрохімічне обстеження - це дослідження грунтів на землях сільськогосподарського призначення з метою визначення та контролю показників родючості.

Найчастіше такі дослідження проводяться для точного визначення складу грунту. Завдяки цим даним замовник має змогу більш точно розрахувати необхідну кількість добрив для максимального врожаю.

Методика агрохімічного обстеження заключається в поєднанні документальних та лабораторних досліджень і складається з декількох етапів:

 • Перевірка архівних документів та обстежень попередніх років для визначення культур, які вирощувались на земельній ділянці, їх сівозміну, а також визначення ключових показників родючості для порівняння

 • Польові роботи, які включають в себе визначення місць забору грунту та його безпосередній забір. Для більш точного дослідження грунти збираються в декількох точках земельної ділянки

 • Лабораторні дослідження та оформлення відповідної звітності по дослідженню, та агрохімічного паспорту в разі потреби

В яких випадках необхідний агрохімічний паспорт

Агрохімічний паспорт - це офіційний документ, який містить фізико-хімічні показники складу грунту і видається на основі проведеного агрохімічного обстеження. Паспорт оновлюється кожні 5-10 років в залежності від факторів пов’язаних з використанням землі.

Таким чином держава має змогу контролювати збереження родючості, а власник змінювати вартість землі, чи ціну оренди в залежності від покращення чи погіршення складу грунту.

Агрохімічний паспорт є обов’язковим документом для всіх типів сільськогосподарських угідь і потрібен для проведення будь - яких операцій з землею, в тому числі для оренди, проектів землеустрою та інших.

Необхідні документи

 • Паспорт та ІПН власника, або копії установчих документів, в разі якщо власник - юридична особа

 • Документ, що підтверджує право власності

 • Витяг з ДЗК

 • Матеріали по агрохімічному обстеженню грунтів минулих років (за наявності)

Надійне і швидке отримання документів від компанії Land and We

Спеціалісти нашої компанії мають багаторічний досвід роботи з технічною та дозвільною документацією в сфері земельних відносин. Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта. Особистий менеджер супроводжує на всіх етапах оформлення документів та надає консультації по виникаючих питаннях. Ми гарантуємо видачу офіційних паперів в обумовлені строки.

Замовити
З цим документом часто шукають