Про Публічну Кадастрову Карту

Публічна Кадастрова Карта
Термін -
Код документу 36
Организация-
Вид послуги Землевпорядні послуги
Наші переваги
  1. Індивідуальний підхід
  2. Особистий менеджер
  3. Прозорість в співробітництві
  4. Повний юридичний супровід
  5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
  6. 100% фінансові гарантії
  7. Варіативність вирішення питань
  8. Надання партнерської бази

Публічна кадастрова карта України

Це інформаційна онлайн система, розроблена Держгеокадастром, в якій містяться важливі для земельних відносин дані про земельні ділянки, їх кордони, площу, кадастрові номери та інше.

Публічна земельна кадастрова карта має 2 важливі функції:

  1. Пошук та перевірка земельної ділянки в Держгеокадастрі за кадастровим номером чи місцезнаходженням

  2. Знаходження помилок, та можливість електронного звернення, щодо виправлення невідповідностей в кадастровій публічній карті

Перевірити дані в реєстрі держгеокадастру можна на відповідному ресурсі за посиланням:

Публічна кадастрова карта офіційний сайт - https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

Завдяки цьому онлайн ресурсу знайти необхідні дані досить зручно. Далі приведена проста інструкція з користування картою.

Пошук земельної ділянки за місцезнаходженням

Публічна кадастрова карта має простий інтерфейс, зліва знаходиться розділ “фільтр по регіону” де можна обрати необхідні область, район чи місто. З правого боку знаходиться розділ «шари», для більш зручного пошуку. Після вказання необхідних параметрів, за допомогою “+” можна збільшити масштаб та знайти потрібну ділянку.

Важливим моментом при виборі пошуку кадастрового номеру земельної ділянки за місцезнаходженням є те, що здійснити пошуковий запит за конкретною адресою на даному ресурсі неможливо.

публічна кадастрова карта

Пошук земельної ділянки за кадастровим номером

Знайти земельну ділянку за кадастровим номером, завдяки публічній кадастровій карті дуже просто. Треба ввести номер в пошукову строку, що знаходиться над картою. За умови що кадастровий номер введений правильно і ділянка знаходиться в реєстрі її можна буде одразу побачити на карті.

За допомогою пошуку земельної ділянки за кадастровим номером можна дізнатися форму власності, її цільове призначення та площу. Дані щодо власника можна дізнатись в функції «інформація про право власності та речові права».

Відшукати кадастровий номер можна в державному акті на земельну ділянку, свідоцтві на право власності або спадкування, або ж в довідці про присвоєння кадастрового номеру.

Якщо земельній ділянці в Києві або Київській області не присвоєний кадастровий номер компанія Land and We допоможе в отриманні всіх необхідних паперів.

В роботі з  Публічною Кадастровою Картою також можуть знадобитись

Підтримка в отриманні землевпорядних документів від LAW

Наша компанія здійснює повний комплекс послуг з оформлення документів в сфері земельних відносин. Ми гарантуємо позитивний результат та дотримання строків виконання. Індивідуальний підхід та особистий менеджер зроблять співпрацю максимально комфортною і зрозумілою! Land and We - з нами зручно та швидко отримати необхідну документацію!

Замовити
З цим документом часто шукають