Черговий кадастровий план (Витяг з міського земельного кадастру)

Черговий кадастровий план
Термін до 1 тижня
Код документу 15
ОрганізаціяДепартамент земельних ресурсів КМДА
Вид послуги Землевпорядні послуги
від 900 грн.
Замовити
Наші переваги
  1. Індивідуальний підхід
  2. Особистий менеджер
  3. Прозорість в співробітництві
  4. Повний юридичний супровід
  5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
  6. 100% фінансові гарантії
  7. Варіативність вирішення питань
  8. Надання партнерської бази

Черговий кадастровий план - це паперовий або електронний план певної території адміністративної одиниці (кварталу або земельної ділянки) який містить відомості про земельні ділянки, розташовані на ній

Черговий кадастровий план можна отримати з Київського міського кадастру

Про Київський міський кадастр

Київський міський кадастр - це інформаційна система яка містить в собі всебічні дані про територію міста Києва, включно з геопросторовими та адміністративно-територіальними даними. Окрім цього до кадастру вносяться дані про земельні ділянки, договори оренди/купівлі, нормативно грошову оцінку, дані по інвентаризації земель м. Києва, документації з землеустрою, відомості про власників та користувачів.

Через те, що столичний кадастр є найважливішою базою даних в сфері земельних відносин, в ньому також зберігаються будівельні норми, державні стандарти і правила, та інші інформаційні ресурси, що можуть знадобитись в ході операцій із землею.

Компанія LAW знає як отримати необхідні документи з Київського міського кадастру

Спеціалісти нашої компанії мають багаторічний досвід роботи з Київським міським кадастром, тому отримати черговий кадастровий план/ витяг з міського земельного кадастру  з нашою допомогою набагато простіше. Конкурентні ціни та індивідуальний підхід роблять роботу з LAW комфортною та зрозумілою.

Замовити
З цим документом часто шукають