Фасадна зйомка

Фасадна зйомка
Термін від 1 тижня
Код документу 39
Организация-
Вид послуги Геодезичні та геологічні послуги
від 2000 грн.
Замовити
Наші переваги
 1. Індивідуальний підхід
 2. Особистий менеджер
 3. Прозорість в співробітництві
 4. Повний юридичний супровід
 5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
 6. 100% фінансові гарантії
 7. Варіативність вирішення питань
 8. Надання партнерської бази

Що таке фасадна зйомка

Фасадна зйомка - це окремий вид геодезичних вишукувань, спрямованих на отримання вичерпної інформації щодо вертикальних конструкцій будівель та споруд, головна мета якої - контроль за точністю виконання робіт.

Фасадна зйомка найчастіше використовується при ремонті та реконструкції об’єктів нерухомості. Отримана інформація дозволяє розрахувати площу фасадів, колон, вітрин та інших елементів. Це потрібно для визначення необхідної кількості матеріалів та об’ємів робіт. Також це додатковий інструмент контролю за ефективним використанням коштів на роботи. На сьогодняшній день фасадна зйомка також широко застосовується при плануванні енергоефективних заходів з утеплення будинків та розрахунку їх окупності.

Найпоширеніша методика проведення фасадної зйомки - за допомогою тахеометра.

Етапи проведення фасадної зйомки

Після укладання договору із організацією, що займається проведенням зйомок, процедура проведення робіт виглядає наступним чином:

 • Підготовчі роботи. На першому етапі вивчається проект будівництва або реконструкції, а також досліджується вся наявна технічна документація по об’єкту.
 • Прив’язка до Державної геодезичної мережі або умовної системи координат
 • Проведення фасадної зйомки тахеометром
 • Складання відповідного звіту з графічними кресленнями та передача їх замовнику

Від чого залежить вартість робіт

Вартість робіт на проведення фасадної зйомки в першу чергу залежить від складності і площі фасаду. Тобто наявність колон, декоративних елементів, складних конструкцій, вітрин значно впливає на ціну. Також за побажанням замовника разом із звітом може надаватись 3D модель будівлі або споруди та більш детальні креслення, це також впливає на ціноутворення такої зйомки.

Необхідні документи

Для проведення фасадної зйомки необхідно надати проект будівництва, та за наявності іншу будівельну документацію.

Допомога в отриманні необхідних документів від компанії Land and We

Компанія LAW надає повний спектр послуг із розробки документації та отримання дозвільних паперів. Процедура оформлення всієї необхідної документації та роботи з Державними установами є досить складною і довготривалою. Наша компанія пропонує комфортний та простий спосіб отримання документів. Індивідуальний менеджер допоможе з процедурами, та надасть повний юридичний супровід на всіх етапах. Отримати документ в сфері земельних відносин з компанією Land and We легко та швидко!

Замовити
З цим документом часто шукають