Розбивка осей будівлі

Розбивка осей будівлі
Термін від 1 тижня
Код документу 16
Организация-
Вид послуги Геодезичні та геологічні послуги
від 2000 грн.
Замовити
Наші переваги
 1. Індивідуальний підхід
 2. Особистий менеджер
 3. Прозорість в співробітництві
 4. Повний юридичний супровід
 5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
 6. 100% фінансові гарантії
 7. Варіативність вирішення питань
 8. Надання партнерської бази

Що таке осі будівлі і навіщо знати їх точне місцезнаходження

Розбивка осей будівлі - це особливий вид геодезичних робіт, в ході яких здійснюється перенесення головних осей конструкції з проекта в натуру.

Розбивка осей будівлі виконується після завершення проектних робіт і потрібна для максимально точного визначення місцезнаходження майбутньої будівлі, її площі, конфігурації, тощо. Це дуже важливий момент для будівництва міцної та довговічної споруди, яка відповідає кресленням та розрахункам.

Розбивка осей проводиться в два способи: з обноскою та без. Необхідність використання того чи іншого методу залежить від багатьох факторів, і тільки досвідчена геодезична організація може визначити який саме слід використати на конкретному об’єкті.

Етапи розбивки

Розбивка осей будівлі на ділянці складається з декількох етапів:

 • Камеральні дослідження проекту будівництва, на якому визначається де саме будуть розміщуватись осі та інші проектні елементи.

 • На другому етапі відбувається сама розбивка осей будівля та прив’язка осей до державної геодезичної мережі або умовної системи координат.

 • На завершальному етапі створюється звіт та складається акт розбивки осей будівлі.

Необхідні документи

Для здійснення даного виду робіт землевпорядній або геодезичній організації потрібен проект будівництва об’єкту, на підставі якого і буде проводитись розбивка осей будівлі.

Компанія Land and We експерт у сфері розробки та погодження земельної документації

Наша компанія має великий досвід та відповідне забезпечення, яке дозволяє проводити весь комплекс робіт з розробки та погодження документації, а також проведення геодезичних вишукувань, у тому числі розбивку осей будівлі. Ми гарантуємо якість та швидкість виконання робіт за приємну ціну!

Замовити
З цим документом часто шукають