Трасопошукові роботи

Трасопошукові роботи
Термін від 1 тижня
Код документу 4
Организация-
Вид послуги Геодезичні та геологічні послуги
від 4000 грн.
Замовити
Наші переваги
 1. Індивідуальний підхід
 2. Особистий менеджер
 3. Прозорість в співробітництві
 4. Повний юридичний супровід
 5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
 6. 100% фінансові гарантії
 7. Варіативність вирішення питань
 8. Надання партнерської бази

Трасопошукові роботи - це цілий комплекс робіт з метою визначення точного місцезнаходження та параметрів інженерних комунікацій на земельній ділянці.  Результатом такої роботи буде складання технічного звіту інженерних вишукувань щодо розміщення труб, кабелів з прив’язкою до меж ділянки або будівель розташованих на ній.

Для чого потрібні трасопошукові роботи

Трасопошукові роботи зазвичай проводяться для пошуку комунікацій під землею, їх розміщення, глибини залягання перед початком будівництва на земельній ділянці. Державними нормами встановлено жорсткі рамки по розміщенню електричного кабелю під землею, газових труб та інших комунікацій, тому їх розташування вкрай важливе для розробки проектної документації та початку будівництва об’єкту.  

Порядок проведення трасопошукових робіт та необхідні документи

Перед початком проведення робіт замовник має надати всю інформацію, яка в нього є по існуючим мережам. Вичерпною вона скоріш за все не буде, але може впливати на швидкість проведення таких робіт та її ціну.

Трасопошукові роботи можуть включати в себе багато різних робіт та залежати від багатьох факторів. Тому складання детального технічного завдання та кошторису необхідно щоб уникнути непорозумінь між замовником та виконавцем в процесі проведення вишукувань.

На початковій стадії трасопошукових робіт проводиться ряд заходів спрямованих на пошук матеріалів, схем, та планів в архівах та обробку всієї наявної інформації по об’єкту. Всі ці дані необхідні для вибору методу виконання робіт, підбору обладнання та інструментів дослідження.

Обов’язковою умовою проведення трасопошукових робіт є топографічна зйомка місцевості М 1:500, на основі якої складається топографічний план місцевості на який наносяться всі дані отримані в ході описуваних робіт.

Документи, які необхідно мати виконавцю

Роботи з пошуку інженерних комунікацій повинні виконуватися висококваліфікованими спеціалістами з досвідом роботи в цій галузі і на подібних проектах. Для того щоб впевнитись в цьому замовник має право запросити наступні документи у виконавця:

 • Назву і технічні характеристики трасопошукового прибору (як ми вже казали, для різних випадків використовується різне обладнання)

 • Наявність дозвільних документів на даний вид робіт включно з сертифікатами, ліцензіями, повірками обладнання

 • Портфоліо з аналогічними замовленнями

Також перед початком робіт слід окреслити необхідність надання звіту у визначеній формі.

Компаній LAW надійний партнер в проведенні трасопошукових робіт

Компанія Land and We має всі необхідні дозволи на проведення трасопошукових робіт, а висококваліфіковані спеціалісти великий досвід їх виконання. Індивідуальний підхід та розуміння потреб клієнта є важливою конкурентною перевагою нашою компанії. А безкоштовні консультації допоможуть зорієнтуватися в усіх технічних питаннях пов’язаних за даним видом робіт.

Замовити
З цим документом часто шукають