Нівелювання

Нівелювання
Термін від 1 тижня
Код документу 2
Организация-
Вид послуги Геодезичні та геологічні послуги
від 2000 грн.
Замовити
Наші переваги
 1. Індивідуальний підхід
 2. Особистий менеджер
 3. Прозорість в співробітництві
 4. Повний юридичний супровід
 5. Сертифіковані та кваліфіковані спеціалісти
 6. 100% фінансові гарантії
 7. Варіативність вирішення питань
 8. Надання партнерської бази

Що таке нівелювання та де воно застосовується

Нівелювання - це особливий вид геодезичних робіт, при якому вимірюються та обчислюються висоти точок на місцевості, для подальшого внесення цих даних на плани та карти.

Найчастіше нівелювання застосовується при будівництві об’єктів, ремонтних та інженерних роботах, та всюди де необхідно вкрай точно визначити нерівності поверхні. Наприклад при закладенні  фундаменту візуально важко визначити чи рівна основа майбутньої будівлі. Самостійне вимірювання підручними інструментами ніколи не дасть такої точності як нівелювання.

На практиці вирізняють наступні види нівелювання:

 • Геометричне

 • Тригонометричне

 • Гідростатичне

 • Барометричне

Ці види нівелювання відрізняються за способом проведення вимірювань та приборів і інструментів які при цьому застосовуються. Найпоширенішим є геометричне нівелювання. Суть його полягає у вимірюванні висоти за допомогою горизонтального променя з застосуванням нівеліра та спеціальних рейок.

Етапи нівелювання

Сам процес нівелювання складається з 3 етапів:

 • На першому етапі здійснюється камеральний аналіз території, йде підготовка технічного завдання і визначаються точки і об’єкти зйомки.

 • На другому етапі відбувається безпосередні заміри та прив’язка до державної геодезичної мережі або умовної системи координат

 • На завершальному етапі на основі отриманих даних та підрахунків створюється відповідний звіт та план земельної ділянки з відмітками висот необхідних точок

Необхідні документи

Для проведення нівелювання необхідно надати геодезичній організації проект будівництва та кадастровий номер земельної ділянки.

Компанія LAW знає найкоротший шлях отримання необхідних документів

Багаторічний досвід роботи надає можливість спеціалістам нашої компанії швидко оформити папери та сформувати пакет документів, провести геодезичні роботи та розробити технічну документацію. Ми пропонуємо різні шляхи вирішення задач в залежності від ситуації.

Замовити
З цим документом часто шукають